Kidsnews

Το παράρτημα της ΕΜΕ στα Τρίκαλα βράβευσε τα μαθηματικά μυαλά

Τις επιτυχίες Τρικαλινών μαθητών σε πανελλήνιους μαθηματικούς διαγωνισμούς επιβράβευσε το τοπικό παράρτημα της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρίας Τρικάλων.

Επιτυχίες που πραγματικά γεμίζουν ικανοποίηση στην τοπική κοινωνία, αλλά και στην εκπαιδευτική κοινότητα.

Ειδικότερα το παράρτημα νομού Τρικάλων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βράβευσε συνολικά 302 μαθητές που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς της σχολικής χρονιάς 2017-18, διαχωρίζοντας την εκδήλωση σε τρεις διαδοχικές φάσεις.

Στην εκδήλωση που διεξήχθη στο κατάμεστο από κόσμο πνευματικό κέντρο Τρικάλων,  βραβεύτηκαν 62 μαθητών γυμνασίων και λυκείων του νομού μας που συμμετείχαν και διακρίθηκαν σε διαγωνισμούς της Μαθηματικής Εταιρίας Ελλάδος, ενώ ακολούθησαν οι βραβεύσεις 118 μαθητών δημοτικών σχολείων εκτός πόλης Τρικάλων και 122 μαθητών δημοτικών σχολείων της πόλης των Τρικάλων.

Χαιρετισμό στην έναρξη της εκδήλωσης απηύθυνε ο πρόεδρος του παραρτήματος Τρικάλων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρίας (ΕΜΕ) κ. Ιωάννης Κεφάλας, που φέτος συμπλήρωσε 25 χρόνια λειτουργίας και ο οποίος στάθηκε ιδιαίτερα στο γεγονός της παράδοσης, που θέλει τους Τρικαλινούς μαθητές να διακρίνονται στο μάθημα των μαθηματικών.

Τα ονόματα των μαθητών

62 μαθητές από Γυμνάσια και Λύκεια

α/α   ΤΑΞΗ               ΕΠΩΝΥΜΟ                 ΟΝΟΜΑ             ΣΧΟΛΕΙΟ

1      Β’ ΓΥΜΝ.        ΚΟΠΑΔΗΣ                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    1ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

2      Β’ ΓΥΜΝ.        ΜΠΟΥΡΛΙΟΥ             ΑΝΝΑ                 1ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

3      Β’ ΓΥΜΝ.        ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ       ΒΑΣΙΛΙΚΗ          1ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

4      Β’ ΓΥΜΝ.        ΤΥΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ        1ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

5      Γ’ ΓΥΜΝ.         ΓΑΛΛΟΣ                     ΙΩΑΝΝΗΣ          1ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

6      Γ’ ΓΥΜΝ.         ΤΑΜΗΛΟΥ                 ΑΙΘΡΑ ΜΑΡΙΑ   1ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

7      Γ’ ΓΥΜΝ.         ΜΙΣΙΟΣ                       ΑΝΔΡΕΑΣ           2ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

8      Γ’ ΓΥΜΝ.         ΠΑΣΧΟΣ                     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            2ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

9      Β’ ΓΥΜΝ.        ΚΟΥΤΣΑΜΠΕΛΟΥΛΗ                          ΛΕΜΟΝΙΑ             3ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

10    Β’ ΓΥΜΝ.        ΜΑΓΚΟΥΤΗ               ΒΑΣΙΛΙΚΗ          3ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

11    Β’ ΓΥΜΝ.        ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   3ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

12    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ        ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ                       3ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

13    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ          3ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

14    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΤΖΕΛΙΟΥ                    ΕΛΕΝΗ               3ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

15    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΚΟΜΜΑΤΑΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ          6ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

16    Β’ ΓΥΜΝ.        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟ Σ                       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       7ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

17    Β’ ΓΥΜΝ.        ΑΥΓΕΡΗ                      ΕΛΕΝΗ               7ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

18    Β’ ΓΥΜΝ.        ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ       7ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

19    Β’ ΓΥΜΝ.        ΤΣΑΧΡΗΣΤΟΥ            ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                 7ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

20    Β’ ΓΥΜΝ.        ΤΣΙΑΝΑΣ                    ΝΙΚΟΛΑΟΣ       7ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

21    Β’ ΓΥΜΝ.        ΧΑΜΟΣ                       ΘΩΜΑΣ              7ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

22    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΑΡΣΕΝΙΑΔΗ               ΒΑΣΙΛΙΚΗ          7ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

23    Β’ ΓΥΜΝ.        ΘΕΜΕΛΗΣ                  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ      9ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

24    Β’ ΓΥΜΝ.        ΜΠΑΤΑΤΕΓΑ             ΑΡΙΣΤΕΑ             9ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

25    Β’ ΓΥΜΝ.        ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΑ          ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

26    Β’ ΓΥΜΝ.        ΠΟΥΛΙΑΝΙΔΗΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

27    Β’ ΓΥΜΝ.        ΣΠΑΧΟΥ                     ΣΤΕΦΑΝΙΑ         ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

28    Β’ ΓΥΜΝ.        ΤΣΟΓΚΑ                     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

29    Β’ ΓΥΜΝ.        ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ                          ΑΓΓΕΛΟΣ              ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

30    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΑΓΓΕΛΑΚΗ                ΕΙΡΗΝΗ              ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

31    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΑΥΓΕΡΗΣ                    ΦΙΛΙΠΠΟΣ         ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

32    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ        ΑΝΤΩΝΙΟΣ        ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

33    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΓΟΥΣΙΟΣ                    ΙΩΑΝΝΗΣ          ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

34    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΖΩΗΑΣ                        ΘΩΜΑΣ              ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

35    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΚΑΒΒΑΔΙΑ                 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

36    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΚΟΥΚΙΑ                     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

37    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΚΥΡΚΟΣ                     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

38    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΜΙΣΙΑΚΑΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

39    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΡΑΔΟΥ                        ΛΗΔΑ                 ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚ.

40    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΚΟΡΔΑΣ                     ΝΙΚΟΛΑΟΣ       1ο ΓΥΜΝ.ΚΑ/ΚΑΣ

41    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΣΙΟΥΤΑΣ                    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   2ο ΓΥΜΝ.ΚΑ/ΚΑΣ

42    Β’ ΓΥΜΝ.        ΜΠΟΥΡΛΙΟΥ             ΧΡΙΣΤΙΝΑ           ΓΥΜΝ.ΒΑΛΤΙΝΟΥ ΤΡΙΚ.

43    Γ’ ΓΥΜΝ.         ΓΚΟΥΓΚΑΡΑΣ           ΠΑΥΛΟΣ            ΓΥΜΝ.ΜΕΓ/ΧΩΡΙΟΥ ΤΡΙΚ.

44    Α΄ΛΥΚ.           ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ          1ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

45    Α΄ΛΥΚ.           ΔΑΣΚΑΛΟΥ               ΕΛΕΝΗ               3ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

46    Α΄ΛΥΚ.           ΜΟΣΧΟΒΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ          3ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

47    Α΄ΛΥΚ.           ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    3ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

48    Β΄ΛΥΚ.            ΚΟΥΤΗ                       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ                       3ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

49    Β΄ΛΥΚ.            ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ        ΜΑΡΙΑΝΝΑ       3ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

50    Β΄ΛΥΚ.            ΝΤΑΟΥΛΑΣ               ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ       3ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

51    Γ΄ΛΥΚ.            ΠΑΠΠΑΣ                     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    7ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

52    Γ΄ΛΥΚ.            ΤΣΕΠΕΛΕ                    ΒΑΣΙΛΗΣ            7ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

53    Β΄ΛΥΚ.            ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ       8ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

54    Α΄ΛΥΚ.           ΚΑΡΑΤΖΑΣ                 ΑΝΔΡΕΑΣ           ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

55    Α΄ΛΥΚ.           ΚΟΥΤΣΙΑΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

56    Α΄ΛΥΚ.           ΡΑΝΤΑΒΕΛΑΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ           ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

57    Β΄ΛΥΚ.            ΛΩΛΑΣ                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

58    Α΄ΛΥΚ.           ΑΡΕΣΤΗΣ                    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚ.ΤΡΙΚ.

59    Α΄ΛΥΚ.           ΛΥΧΟΣ                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΑ/ΚΑΣ

60    Β΄ΛΥΚ.            ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ       ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ                 ΕΝ.ΛΥΚ.ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚ.

61    Α΄ΛΥΚ.           ΒΟΛΙΩΤΗ                   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΕΝ.ΛΥΚ.ΦΑΡΚ.ΤΡΙΚ.

62    Γ΄ΛΥΚ.            ΓΡΙΛΑΝΙΤΗ                ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΕΝ.ΛΥΚ.ΦΑΡΚ.ΤΡΙΚ.

 

118 μαθητές δημοτικών εκτός πόλης

Α/Α  ΕΠΩΝΥΜΟ     ΟΝΟΜΑ                      ΣΧΟΛΕΙΟ           ΤΑΞΗ

1      ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                 1ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

2      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ                                    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ     1ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

3      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                            ΣΤΥΛΙΑΝΗ        1ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

4      ΠΟΛΙΤΗ          ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

5      ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ                                  ΣΤΑΜΑΤΙΑ         1ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

6      ΣΙΟΥΤΑ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               1ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

7      ΣΙΟΥΤΑ           ΦΑΝΗ                          1ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

8      ΒΑΪΟΥ             ΣΤΕΦΑΝΟΣ                2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

9      ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ                                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    Ε

10    ΜΕΚΡΑΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ              2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

11    ΜΕΜΗΛΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

12    ΜΠΑΚΟΛΑ    ΖΩΗ                             2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

13    ΠΙΝΙΑΡΑΣ       ΚΩΝ/ΝΟΣ                   2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

14    ΣΙΝΑΝΗ          ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

15    ΒΟΥΖΑΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ                   2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

16    ΓΚΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                   2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

17    ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ                                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ        2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

18    ΠΡΕΤΣΙΟΣ       ΕΡΜΗΣ                        2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

19    ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ                                  ΓΙΩΡΓΟΣ            2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

20    ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ                                  ΗΛΙΑΝΑ             2ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

21    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ   ΡΟΔΙΑΝΗ                   3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

22    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ                             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    Ε

23    ΠΑΠΠΑ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

24    ΣΙΟΥΛΑ          ΚΩΝ/ΝΑ                     3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

25    ΣΤΑΓΙΑΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ                3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

26    ΔΕΡΕΚΕΝΑΡΗΣ                                  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

27    ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ                             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

28    ΚΑΡΚΑΛΑΚΗΣ                                  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    ΣΤ

29    ΤΟΛΗΣ            ΛΕΩΝΙΔΑΣ                 3ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

30    ΚΑΤΣΙΚΑ        ΣΜΑΡΑΓΔΑ                4ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

31    ΚΟΥΒΕΛΑΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ                4ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

32    ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑ                                ΕΙΡΗΝΗ              4ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    Ε

33    ΣΙΟΥΛΑ          ΚΩΝ/ΝΑ                     4ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

34    ΤΑΚΟΥ           ΓΕΩΡΓΙΑ                     4ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

35    ΣΙΟΥΛΑ          ΕΛΛΗ                          4ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

36    ΜΟΥΛΑ          ΦΙΛΙΠΠΟΣ                  5ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ Ε

37    ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ                                  ΕΛΙΣΑΒΕΤ          5ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ    Ε

38    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ   ΜΑΡΙΑ                        5ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

39    ΚΑΛΥΒΑ        ΑΘΑΝΑΣΙΑ                5ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

40    ΤΣΙΑΝΑΚΑ     ΧΡΙΣΤΙΝΑ                   5ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

41    ΦΙΛΟΥ            ΜΑΡΙΑ                        5ο Δ.Σ. ΚΑ/ΚΑΣ ΣΤ

42    ΚΑΤΣΙΠΟΔΑ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ                   1ο Δ.Σ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ                            Ε

43    ΤΡΥΠΑΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1ο Δ.Σ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ                            ΣΤ

44    ΓΑΤΣΟΥΛΗ    ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ         2ο Δ.Σ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ                            Ε

45    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      2ο Δ.Σ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ   ΣΤ

46    ΧΑΧΟΠΟΥΛΟΥ                                 ΣΤΕΛΛΑ             2ο Δ.Σ. ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ      Ε

47    ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ                            ΕΙΡΗΝΗ              2ο Δ.Σ. ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ      ΣΤ

48    ΜΑΚΡΗΣ         ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ             Δ.Σ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ                                Ε

49    ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ                                     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      Δ.Σ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ    ΣΤ

50    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ                                    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   Ε

51    ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ                                ΜΕΤΑΞΙΑ           Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   Ε

52    ΣΙΟΥΤΑ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ                  Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ                               Ε

53    ΓΚΙΑΤΑΣ         ΘΕΟΔΩΡΟΣ                Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ                               ΣΤ

54    ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ                                ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ     Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   ΣΤ

55    ΛΙΤΟΥ             ΙΩΑΝΝΑ                     Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ                               ΣΤ

56    ΓΙΩΤΑΣ           ΓΙΑΝΝΗΣ                    Δ.Σ. ΓΟΜΦΩΝ   Ε

57    ΚΟΥΒΕΛΑ      ΓΕΩΡΓΙΑ                     Δ.Σ. ΓΟΜΦΩΝ   Ε

58    ΜΠΑΛΚΙΖΑ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ                Δ.Σ. ΓΟΜΦΩΝ   Ε

59    ΔΟΥΜΑ           ΜΑΡΘΑ                       Δ.Σ. ΓΟΜΦΩΝ   ΣΤ

60    ΔΟΥΜΑ           ΒΑΣΩ                          Δ.Σ. ΓΟΜΦΩΝ   ΣΤ

61    ΜΑΓΚΟΥΤΗ   ΛΑΜΠΡΙΝΗ                Δ.Σ. ΓΟΜΦΩΝ   ΣΤ

62    ΠΑΠΠΑ           ΛΑΜΠΡΙΝΗ                Δ.Σ. ΓΟΜΦΩΝ   ΣΤ

63    ΘΑΝΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              Δ.Σ. ΔΕΝ/ΧΩΡΙΟΥ                             ΣΤ

64    ΓΚΑΤΖΙΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  Δ.Σ. ΔΙΑΒΑΣ       Ε

65    ΜΠΑΝΤΑΝΙΚΑΣ                                 ΚΩΝ/ΝΟΣ          Δ.Σ. ΔΙΑΒΑΣ          Ε

66    ΡΑΝΤΟΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                Δ.Σ. ΔΙΑΒΑΣ       Ε

67    ΖΕΡΒΑ             ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ             Δ.Σ. ΔΙΑΒΑΣ       ΣΤ

68    ΚΟΝΗΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ                Δ.Σ. ΔΙΑΒΑΣ       ΣΤ

69    ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ             Δ.Σ. ΔΙΑΒΑΣ       ΣΤ

70    ΤΣΙΟΓΓΑΣ       ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ       Δ.Σ. ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ                              Ε

71    ΝΕΤΖΙΠ           ΡΟΔΕ                           Δ.Σ. ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ                              ΣΤ

72    ΛΑΓΟΥ           ΚΑΤΕΡΙΝΑ                 Δ.Σ. ΕΛΑΤΗΣ     Ε

73    ΜΠΑΚΟΥ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               Δ.Σ. ΕΛΑΤΗΣ     Ε

74    ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ    ΚΩΝ/ΝΑ                     Δ.Σ. ΕΛΑΤΗΣ     ΣΤ

75    ΤΖΑΛΑ            ΠΟΛΥΤΙΜΗ                Δ.Σ. ΕΛΑΤΗΣ     ΣΤ

76    ΛΟΚΑΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              Δ.Σ. ΖΑΡΚΟΥ     Ε

77    ΚΟΛΩΝΑ       ΒΑΣΙΛΕΙΑ                   Δ.Σ. ΜΕΓ. ΚΕΦ/ΣΟΥ                         Ε

78    ΠΡΕΒΕΝΤΑ     ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                Δ.Σ. ΜΕΓ. ΚΕΦ/ΣΟΥ                         ΣΤ

79    ΚΩΤΟΥΛΑ     ΣΩΤΗΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ                            Δ.Σ. ΜΕΓ/ΧΩΡΙΟΥ   ΣΤ

80    ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ                                 ΣΩΤΗΡΙΟΣ         Δ.Σ. ΜΕΓ/ΧΩΡΙΟΥ   ΣΤ

81    ΤΖΕΛΗΣ          ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ                            Δ.Σ. ΜΕΓ/ΧΩΡΙΟΥ   ΣΤ

82    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                                    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ     Δ.Σ. ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ       Ε

83    ΓΙΩΤΑΣ           ΚΩΝ/ΝΟΣ                   Δ.Σ. ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ                     ΣΤ

84    ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΥ                                     ΜΑΡΙΑ                Δ.Σ. ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ       ΣΤ

85    ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ                                ΠΕΛΑΓΙΑ           Δ.Σ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ   Ε

86    ΣΚΡΕΚΑ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ     Δ.Σ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ                                Ε

87    ΜΠΑΜΠΑΤΣΑΣ                                  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      Δ.Σ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ   ΣΤ

88    ΤΑΣΟΥΛΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΪΣΙΟΣ Δ.Σ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ                                ΣΤ

89    ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                              ΚΩΝ/ΝΑ             Δ.Σ. ΜΙΚ. ΚΕΦ/ΒΡΥΣΟΥ    Ε

90    ΚΑΡΑΝΙΚΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ                  Δ.Σ. ΜΙΚ. ΚΕΦ/ΒΡΥΣΟΥ                  ΣΤ

91    ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                              ΒΑΣΙΛΙΚΗ          Δ.Σ. ΜΙΚ. ΚΕΦ/ΒΡΥΣΟΥ    ΣΤ

92    ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ                                 ΚΩΝ/ΝΟΣ          Δ.Σ. ΜΙΚ. ΚΕΦ/ΒΡΥΣΟΥ    ΣΤ

93    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                     ΧΡΗΣΤΟΣ           Δ.Σ. ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ      Ε

94    ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ   ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ               Δ.Σ ΠΑΛ/ΣΤΗΡΟΥ                             Ε

95    ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑ                                    ΦΩΤΕΙΝΗ           Δ.Σ ΠΑΛ/ΣΤΗΡΟΥ    ΣΤ

96    ΠΑΤΣΙΑ           ΑΡΕΤΗ                         Δ.Σ. ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ                     Ε

97    ΠΟΥΛΙΟΥ       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ             Δ.Σ. ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ                     ΣΤ

98    ΓΚΙΝΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      Δ.Σ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Ε

99    ΣΙΑΧΟΥΛΗ     ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ            Δ.Σ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤ

100  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                   ΓΕΩΡΓΙΑ            Δ.Σ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ    Ε

101  ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ                Δ.Σ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ          Ε

102  ΜΕΟΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  Δ.Σ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ                                Ε

103  ΓΚΑΤΗΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ                   Δ.Σ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ                                ΣΤ

104  ΠΑΛΙΟΥΡΑ     ΝΕΦΕΛΗ                     Δ.Σ. ΠΗΓΗΣ        Ε

105  ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                       Δ.Σ. ΠΗΓΗΣ           ΣΤ

106  ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  Δ.Σ. ΠΙΑΛΕΙΑΣ      ΣΤ

107  ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ                                     ΧΡΗΣΤΟΣ           Δ.Σ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  Ε

108  ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                   Δ.Σ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                           ΣΤ

109  ΤΖΑΝΗ            ΑΘΗΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                            Δ.Σ. ΠΥΛΗΣ           Ε

110  ΚΑΒΡΑΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ                Δ.Σ. ΠΥΛΗΣ       ΣΤ

111  ΤΑΣΙΑ              ΒΑΣΙΛΙΚΗ                  Δ.Σ. ΠΥΛΗΣ       ΣΤ

112  ΤΣΑΡΟΥΧΑ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ                   Δ.Σ. ΡΑΞΑΣ        Ε

113  ΜΥΛΩΝΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ       Δ.Σ. ΡΑΞΑΣ            ΣΤ

114  ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗ                                    ΑΝΝΑ                 Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ  Ε

115  ΝΗΜΑΣ           ΕΥΘΥΜΗΣ                  Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ                              Ε

116  ΓΚΟΤΖΙΑΣ      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ              Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ                              ΣΤ

117  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                                    ΑΘΑΝΑΣΙΑ        Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ  ΣΤ

118  ΚΛΩΤΣΟΤΗΡΑ                                   ΧΑΡΑ                  Δ.Σ. ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ  ΣΤ

 

122 μαθητές δημοτικών της πόλης

Α/Α  ΕΠΩΝΥΜΟ     ΟΝΟΜΑ                      ΣΧΟΛΕΙΟ           ΤΑΞΗ

1      ΑΥΓΕΡΗ          ΕΙΡΗΝΗ                       01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

2      ΜΠΡΕΛΛΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ              01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

3      ΠΑΝΤΑΖΗ       ΔΑΝΑΗ                       01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

4      ΤΖΑΡΤΖΟΣ      ΑΓΓΕΛΟΣ                   01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

5      ΧΡΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ                          ΒΑΣΙΛΙΚΗ          01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

6      ΔΙΑΜΑΝΤΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

7      ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ                                ΚΩΝ/ΝΟΣ          01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

8      ΠΕΛEΚΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                 01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

9      ΤΣΙΟΥΠΕΚΑ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ               01ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

10    ΖΙΩΓΑ              ΕΛΕΝΗ                        02ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

11    ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ                                  ΛΗΔΙΑ                02ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

12    ΜΠΑΝΟΥ       ΜΑΡΙΑ-ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΑ                       02ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

13    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                             ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ    02ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

14    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                                  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  02ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

15    ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΦΩΤΙΟΣ                      02ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

16    ΠΛΕΞΙΔΑΣ      ΘΑΝΟΣ                       02ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

17    ΦΡΑΓΚΟΥ      ΛΗΔΑ                          02ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

18    ΖΩΙΤΣΑΚΟΥ   ΕΒΙΤΑ                          03ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

19    ΚΑΛΦΑΣ         ΑΝΤΩΝΙΟΣ                03ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

20    ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ                                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ          03ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

21    ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ                                    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     03ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

22    ΦΟΥΣΚΑΣ      ΣΤΕΡΓΙΟΣ                   04ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

23    ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ                               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     04ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

24    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ                             ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΘΩΜΑΣ                       04ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.  ΣΤ

25    ΠΕΤΤΑ             ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ             04ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

26    ΦΟΥΦΑ           ΜΑΡΙΑ                        04ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

27    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ                     ΚΩΝ/ΝΟΣ          05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

28    ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ                                   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

29    ΓΟΥΣΙΟΣ        ΣΠΥΡΙΔΩΝ                 05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

30    ΜΑΡΟΥΛΗ     ΝΙΚΟΛΕΤΑ                05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

31    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ                                  ΗΛΙΑΣ                05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

32    ΠΙΑΖΑΣ           ΝΙΚΟΣ                        05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

33    ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ                        ΘΕΟΔΩΡΑ          05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

34    ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ                              ΧΡΗΣΤΟΣ           05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

35    ΧΑΧΟΠΟΥΛΟΣ                                  ΔΗΜΗΤΡΗΣ       05ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

36    ΠΑΖΑΪΤΗΣ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ                06ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

37    ΜΟΣΧΟΒΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                   06ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

38    ΠΑΖΑΪΤΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ                   06ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

39    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ           07ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

40    ΤΡΙΜΜΗ          ΛΟΥΚΙΑ                     07ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

41    ΔΗΜΟΥ           ΥΑΚΙΝΘΗ                  07ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

42    ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ   ΜΙΧΑΗΛ                     07ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

43    ΣΙΜΟΥ            ΕΥΘΥΜΙΑ                   07ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

44    ΜΙΟΥΖΙΟΥΡΑΣ                                   ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ    09ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

45    ΠΑΤΕΡΑΣ        ΚΩΝ/ΝΟΣ                   09ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

46    ΑΛΕΥΡΑΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ              09ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

47    ΖΗΝΤΖΙΩΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                09ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

48    ΚΟΚΚΑΛΗ     ΖΩΗ                             09ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

49    ΜΙΣΙΟΣ            ΙΓΝΑΤΙΟΣ                   09ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

50    ΝΤΑΣΙΟΥ        ΧΡΙΣΤΙΝΑ                   09ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

51    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                     ΑΘΗΝΑ              10ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

52    ΓΕΩΡΓΙΟΥ      ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΛΗΔΑ    10ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

53    ΓΚΙΟΛΕ          ΜΕΛΙΝΑ                     10ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

54    ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ                                 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     10ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

55    ΤΖΟΥΡΤΖΙΩΤΗΣ                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      10ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

56    ΔΗΜΟΚΑΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ              10ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

57    ΡΟΚΚΑΣ         ΣΤΕΦΑΝΟΣ                10ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

58    ΤΣΙΚΑΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              10ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

59    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ                              ΓΙΩΡΓΟΣ            11ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

60    ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ                               ΜΙΧΑΗΛ            11ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

61    ΚΟΥΤΗ           ΚΑΛΛΙΟΠΗ               12ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

62    ΛΥΤΡΑ            ΖΩΗ                             12ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

63    ΚΑΝΑΤΑ         ΜΑΡΙΝΑ                     12ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

64    ΜΠΑΛΤΟΥΝΑΣ                                  ΛΕΥΤΕΡΗΣ         12ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

65    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ                                ΘΑΝΟΣ              12ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

66    ΠΡΕΒΕΝΤΑ     ΕΛΕΝΑ                        12ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

67    ΣΑΛΕΠΗ         ΧΡΥΣΑ                        12ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

68    ΤΡΙΚΟΙΛΗ      ΑΓΓΕΛΙΚΗ                 12ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

69    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                     ΠΕΤΡΟΣ              13ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

70    ΛΑΜΠΑΣ        ΑΧΙΛΛΕΑΣ                 13ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

71    ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ                                ΓΕΩΡΓΙΟΣ          13ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

72    ΖΑΧΟΣ            ΕΥΘΥΜΙΟΣ                14ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

73    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ                                    ΒΑΣΙΛΙΚΗ          14ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

74    ΠΕΛΤΕΚΗΣ     ΣΠΥΡΟΣ                      17ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

75    ΒΡΑΝΤΖΑ       ΘΕΟΛΙΑ                      20ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

76    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ                                    ΛΟΥΚΙΑ             22ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

77    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                                    ΕΛΠΙΔΑ-ΟΛΓΑ 22ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

78    ΣΑΛΙΓΚΑΡΑ   ΝΑΤΑΛΙΑ                   22ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

79    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ                                    ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΒΑΪΑ                            25ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.  Ε

80    ΡΑΚΟΒΙΤΗ     ΑΘΑΝΑΣΙΑ                25ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

81    ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              25ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

82    ΠΑΤΡΙΚΗ        ΑΝΘΗ                         26ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

83    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                                  ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ                     26ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.  ΣΤ

84    ΜΑΓΓΟΥΡΙΤΣΑΣ                                ΕΥΘΥΜΙΟΣ        27ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

85    ΒΑΝΤΑΛΗ      ΚΑΤΕΡΙΝΑ                 27ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

86    ΜΠΟΥΡΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                 27ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

87    ΜΑΛΕΜΗ       ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ  28ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

88    ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ                                    ΣΩΤΗΡΙΟΣ         28ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

89    ΣΠΙΡΟΛΛΑΡΙ ΙΩΑΝΝΗΣ                   28ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

90    ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ                               ΕΛΛΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ                              28ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.  ΣΤ

91    ΚΟΥΤΗΣ         ΣΤΑΥΡΟΣ                   30ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

92    ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ                  30ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

93    ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ                       ΓΙΑΝΝΗΣ           30ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

94    ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ                       ΜΑΡΙΟΣ             30ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

95    ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ               31ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

96    ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ                                 ΣΩΤΗΡΙΟΣ         31ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

97    ΜΑΛΙΣΟΒΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ             31ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

98    ΠΑΠΑΚΕΜΟΣ                                     ΒΑΣΙΛΗΣ            31ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

99    ΤΡΑΝΤΟΣ       ΝΙΚΟΣ                        31ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

100  ΖΟΡΜΠΑΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  31ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

101  ΜΠΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ                            ΗΛΙΑΣ                31ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

102  ΨΑΡΡΑΣ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ              31ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

103  ΡΕΤΖΙΟΥ         ΕΙΡΗΝΗ                       32ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

104  ΓΙΟΥΒΡΗ        ΚΩΝ/ΝΑ                     32ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

105  ΕΥΘΥΜΙΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ                33ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

106  ΚΟΜΜΑΤΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  33ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

107  ΝΤΑΣΚΑΣ       ΚΩΝ/ΝΟΣ                   33ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

108  ΠΑΝΤΕΝΑ      ΝΑΤΑΛΙΑ-ΛΥΔΙΑ     33ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

109  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                 33ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

110  ΓΟΥΛΑ           ΚΛΕΟΝΙΚΗ                33ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    ΣΤ

111  ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ                                    ΝΙΚΟΛΑΟΣ       35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

112  ΖΗΣΗΣ             ΑΝΔΡΕΑΣ                   35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

113  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                                  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

114  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ                                 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       Ε

115  ΚΕΙΟΣ             ΘΕΟΧΑΡΗΣ                35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

116  ΣΑΡΜΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.    Ε

117  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ                     ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ     35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

118  ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ                                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

119  ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ                                   ΚΩΝ/ΝΟΣ          35ο Δ.Σ. ΤΡΙΚ.       ΣΤ

120  ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ             ΕΚΠ/ΡΙΑ ΣΑΚΚΑ                              Ε

121  ΤΣΕΝ (ΟΗΕΝ) ΣΙΣΙ (ΡΕΙΧΙ)                 ΕΚΠ/ΡΙΑ ΣΑΚΚΑ                              ΣΤ

122  ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ                                     ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ  ΕΚΠ/ΡΙΑ ΣΑΚΚΑ  ΣΤ

Back to top button